Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství okresu Ústí nad Orlicí mužů a žen

16. 1. 2010

V lednu 2010 jsme se zúčastnili Mistrovství okresu Ústí nad Orlicí mužů i žen. Z našeho klubu se tohoto turnaje zúčastnil Olda, Pavel, Petr a Vendulka Černohousouvi. Olda s Vendulkou si tento turnaj předehrávali ve čtvrtek 14. ledna. Zatímco se Oldovi nedařilo, tak Vendulka vše dohnala a po čtvrtečním dni vedla mezi ženami. Turnaj pokračoval hlavním dnem v sobotu 16. ledna, kde se mezi ostatní borci postavil Pavel a Petr. Po velkém boji nakonec skončili v druhé polovině závodního pole. Vendulka svými výkony ze čtvrtka se udržela mezi čtyřmi postupujícími ženami za okres Ústí nad Orlicí a z posledního čtvrtého postupujícího místa se dala v sobotu v 18 hodin do "boje" o nejlepší ženu okresu UO. Po moc nevydařeném začátku se přeci jen štěstí usmálo a kuželky začaly padat.

Pro náš klub Vodníci tak vybojovala v prvním velkém turnaji pohár s medailí za třetí místo žen. Gratulujeme !

Ostatní pořadí:

·         26. místo Pavel   průměr 156 bodů

·         33. místo Petr      průměr 148 bodů

·         35. místo Olda    průměr 143,67 bodů

Celkem se za okres Ústí nad Orlicí zúčastnilo 36 mužů a 11 žen.   

 

Náhledy fotografií ze složky Okresní přebor žen 2010

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář